085 - Stageplaatsen zijn voor leerlingen belangrijk voor een goede voorbereiding op hun latere loopbaan. Aan bedrijven en maatschappelijke instellingen vragen we om voldoende stagemogelijkheden aan te bieden.

Aan bedrijven en maatschappelijke instellingen vragen we om voldoende stagemogelijkheden aan te bieden. Ook binnen onze organisatie vragen we daar aandacht voor.

De activiteiten van de Stichting Samenwerking Onderwijs Bedrijfsleven Ridderkerk waren in grote lijn gericht om leerlingen kennis te laten maken met het lokale bedrijfsleven en de beroepsmogelijkheden. De projectleider heeft waar nodig het lokale onderwijs geholpen met het vinden en ontsluiten van stageplaatsen. De Techniekfestival en de Bedrijvenmarkt hebben hieraan een bijdrage geleverd. Daarnaast zijn wij begonnen met het onderzoeken van de mogelijkheden voor een gemeenschappelijke database van stages.